Katowice – Dziękujemy!

W sobotę, 11 czerwca w Dolinie Trzech Stawów w Katowicach odbył się IV charytatywny Bieg Fair Play dla pracowników i przyjaciół Getin Noble Banku!

W całej imprezie wzięło udział 1832 pracowników, przyjaciół Getin Noble Banku oraz osób zaangażowanych w organizację. Pobiliśmy rekord ilości dzieci w biegu ?malucha?, było ich ponad 100! Mamy nadzieję, że dzieciakom zapał do biegania nie spadnie i za rok, znów spotkamy się na mecie!

Najlepszymi zawodnikami w tegorocznej rywalizacji w kategorii pracownicy – mężczyźni okazali się Bartłomiej Gańko (członek Reprezentacji Biegowej Getin Noble Banku) z Wrocławia z czasem 17:11, Adam Świda (członek Reprezentacji Biegowej Getin Noble Banku) z Wrocławia z czasem 18:15 oraz na trzecim miejscu Damian Drożdż z Wodzisław Śląski z wynikiem 18:38. Gratulujemy świetnych wyników!

Najlepszymi zawodniczkami w kategorii pracownicy okazały się Agata Franek z Wodzisław Śląski z czasem 23:53, Ilona Świstak (członek Reprezentacji Biegowej Getin Noble Banku) z Warszawy z wynikiem 24:38 oraz Agnieszka Kogut-Faryna z Jastrzębie Zdrój z czasem 24:38. Dziewczyny dzieliły ułamki sekund ? gratulujemy!

W kategorii open ? dla przyjaciół Getin Noble Banku najlepszy okazał się Łukasz Szymczak z Katowic z czasem 16:48, Mariusz Klatka również z Katowic z wynikiem 16:52 oraz Roch Pająk z Sosnowca, który ukończył bieg z czasem 17:02. Gratulujemy!

Najlepszymi zawodniczkami w kategorii open są Beata Adamczyk-Nowak z Bytomia, z wynikiem 19:20, Anna Gemza z Katowic z czasem 21:19 oraz Katarzyna Matyszkiewicz z Katowic z wynikiem 21:20.

Wszystkie wyniki znajdziecie na stronie biegu w zakładce aktualności: http://biegfairplay.pl/wyniki-iv-bieg-fair-play-katowice/

Relacja foto oraz wideo już niebawem!

Pobiegliśmy dla Dawida Juszczyka ? dziękujemy w imieniu Dawida i jego rodziców!

Wszystkich chętnych, którzy nie mogli wziąć udziału w Biegu, a chcieliby pomóc Dawidowi, podajemy nr konta, na który można wpłacać darowizny na leczenie i rehabilitację:

56 1560 0013 2362 0474 8166 0001

Fundacja JLC, z dopiskiem: ?Bieg Fair Play – Dawid Juszczuk?.

Dziękujemy Wszystkim za udział i wsparcie inicjatywy GNB! Biegamy by pomagać! Kolejny Bieg Fair Play już za rok!