Getin Noble Bank już po raz piąty pobiegł? Fair Play?

W sobotę, 3 czerwca br. ponad półtora tysiąca pracowników Getin Noble Banku, członków ich rodzin i przyjaciół wzięło udział w charytatywnej imprezie – V Biegu Fair Play. Tegoroczna edycja, podobnie jak poprzednie, to nie tylko rywalizacja sportowa, ale przede wszystkim chęć niesienia pomocy. Środki zebrane podczas imprezy pozwolą na wsparcie rehabilitacji 4-letniego Piotrusia, synka jednego z pracowników Banku. Partnerem Biegu Fair Play jest Fundacja Jolanty i Leszka Czarneckich.

Bieg Fair Play to cykliczna impreza Getin Noble Banku, której główną atrakcją jest bieg charytatywny na 5 km. Za każdego uczestnika, który pokona trasę w czasie krótszym niż 50 minut, Bank przekazuje 15 zł na wskazany cel. W tym roku Fundacja Jolanty i Leszka Czarneckich podwoiła zebraną kwotę. Co roku organizatorzy wybierają bohatera danego biegu. Tegoroczne wydarzenie, które odbyło się we Wrocławiu, dedykowano 4-letniemu Piotrusiowi. Synek jednego z pracowników Banku cierpi na rozszczep kręgosłupa i wymaga stałej rehabilitacji. Zaangażowanie pracowników i przyjaciół Getin Noble Banku umożliwiło wsparcie jego zmagań w dążeniu do samodzielności.

Biegowi Fair Play jak zawsze towarzyszyła zdrowa, sportowa rywalizacja. Tradycyjnie uczestnicy pobiegli w dwóch kategoriach: pracownicy Banku oraz przyjaciele. Nagrody dla najlepszych zawodników w klasyfikacji kobiet i mężczyzn wręczył Radosław Stefurak, Członek Zarządu Getin Noble Banku. Przed imprezą organizowano profesjonalne treningi biegowe. Chętni mogli przygotować się do startu pod okiem Jacka Wośka, trenera zawodowych biegaczy.

Od dwóch lat bieg Fair Play Getin Banku to także piknik rodzinny, na który zaproszeni są pracownicy wraz z rodzinami z całej Polski. To dla nich przygotowano szereg atrakcji, m.in. zabawy z animatorami, biegi
w różnych kategoriach wiekowych oraz warsztaty gry na bębnach.

Wyniki:

Klasyfikacja Open – PDF

Klasyfikacja Pracowników – PDF

Klasyfikacja Drużynowa – PDF