Aktualności

Fotorelacja VII Bieg Fair Play Katowice

Zdjęcia z VII edycji Biegu Fair Play już w galerii. Dziękujemy za Wasz udział. Zdjęcia można zobaczyć tutaj lub klikając galerię

czytaj dalej
Wyniki VII Bieg Fair Play

VII Bieg Fair Play za nami. W tym roku w biegu głównym wzięło udział ponad 600 osób. Jeszcze raz bardzo dziękujemy za to, że byliście z nami. Wyniki dostępne tutaj

czytaj dalej
Wspólne treningi w Katowicach

VII edycja Biegu Fair Play przed nami. Tym razem pobiegniemy 8 czerwca w Katowicach.

czytaj dalej
Zdjęcia z VI Biegu Fair Play – Warszawa 2018

Zdjęcia z Vi Biegu Fair Play już w naszej galerii! Dziękujemy wszystkim, którzy byli z nami zarówno ciałem jak i duchem!

czytaj dalej
Wyniki VI Bieg Fair Play Getin Noble Bank

W sobotę 16 czerwca 2018 roku po raz szósty ponad pół tysiąca pracowników Getin Noble Banku, członków ich rodzin i przyjaciół wzięło udział w charytatywnej imprezie – VI Biegu Fair Play. Dziękujemy wszystkim za wzięcie udziału.

czytaj dalej
Wspólne treningi w Warszawie

Przed nami VI Bieg Fair Play dla Pracowników i przyjaciół Getin Noble Banku. Pobiegniemy w Warszawie już 16 czerwca w Parku Młocińskim.

czytaj dalej
Getin Noble Bank już po raz piąty pobiegł? Fair Play?

W sobotę, 3 czerwca br. ponad półtora tysiąca pracowników Getin Noble Banku, członków ich rodzin i przyjaciół wzięło udział w charytatywnej imprezie - V Biegu Fair Play.

czytaj dalej
Getin Noble Bank Bieg Fair Play – Video relacja

Przedstawiamy relację z IV Biegu Fair Play, który odbył się w Dolinie Trzech Stawów w Katowicach 11 czerwca 2016 r. Dziękujemy wszystkim, którzy byli z nami zarówno ciałem jak i duchem!

czytaj dalej
Katowice – Dziękujemy!

W sobotę, 11 czerwca w Dolinie Trzech Stawów w Katowicach odbył się IV charytatywny Bieg Fair Play dla pracowników i przyjaciół Getin Noble Banku!

czytaj dalej